Nieuwsbrief 63

ges-1

 

 nb-1

Van de voorzitter

Feestweek 2016

Terwijl ik dit schrijf is de Feestweek net afgelopen. We hadden dit jaar alles mee; schitterend weer, maximale deelname, genoeg vrijwilligers, veel belangstellenden, dus goede omzet! Dit was weer een staaltje van samenwerken binnen de club, waar ik als voorzitter heel erg trots op ben.

Binnen het bestuur hebben wij met veel plezier op de Feestweek teruggekeken. Er is natuurlijk ook gedacht van “hoe kunnen wij het volgend jaar het beter doen”. Mettertijd zullen mogelijke aanpassingen worden gedaan.

Zowel op maandag, woensdag als vrijdag zijn vele leden van onze club in de weer geweest. Nogmaals hartelijk dank!

Een moment van terugkijken in beeld en geluid is mogelijk. De RTV Ronde Venen heeft een reportage gemaakt.

Via YouTube is het te zien door deze link te gebruiken:

https://www.youtube.com/watch?v=BrgeyhxG8Vs

nb63-2

Certificaat Verantwoord Alcohol Schenken.

27 Leden hebben inmiddels het certificaat gehaald. Hulde, hulde!

Het zou heel fijn zijn als er nog meer leden het certificaat halen, zodat de “lusten en de lasten”  verdeeld worden over meerdere schouders.  

Volg onderstaande stappen voor het maken van de test:

 

  1. ga naar http://www.nocnsf.nl/iva
  2. nadat je de informatie hebt doorgenomen, kun je de test maken.

Vul je gegevens in

  1. e-mail adres barverantwoordelijke:                   grpeelen@gmail.com
    1. naam van de vereniging:                            Jeu de boulesclub Abcoude
  2. aangesloten bij welke bond (afkorting):           overige
  1. plaats vereniging:                                                 Abcoude
  2. naam barverantwoordelijke:                             Gerard Peelen
  3. E-mailadres ondernemingsdossier:

Je kunt nu de test maken

 

Clubkleding

Zoals eerder aangekondigd, is er clubkleding aangeschaft. Er zijn nieuwe polo’s en fleeces aangeschaft. De polo en/of fleece kun je aanschaffen tegen betaling van resp. € 15 en € 28.

HET ZOMERTOERNOOI MET BARBECUE.

Iedereen kan het.  Niet iedereen doet het. Je hebt spelers en eters. Je hebt mensen die strikt de spelregels volgen en mensen die het als een gezelligheidsmiddag volgen. Er zijn er die fanatiek meten en de scheidsrechter raadplegen wanneer ze denken dat dat nodig is en je hebt er die denken  ‘doe je best maar’ en gewoon het volgende punt pakken. Die mensen, ook nog verdeeld in man of vrouw, lid van de club of aanhang, spelen allemaal samen op het zomertoernooi van onze vereniging. Waar het echt om gaat zo’n middag is de onderlinge band en natuurlijk de barbecue. Gelukkig is Ton Verhaar aanwezig. Zonder hem geen eten.

nb63-3

Met diep respect heb ik zijn zwoegen gevolgd. Uiteraard veel meer mensen die aan de voorbereiding hebben gewerkt. Allemaal betrokken leden. Leuk ook om te zien dat één van onze nieuwste leden Yasar Alshalak zich al zo snel een plekje heeft weten te geven. Pas op voor hem. Hij is een gegadigde voor het clubkampioenschap nog ergens deze eeuw.

Wat opvalt deze middag is dat Joop Harkema het weet te presteren de eerste ronde anderhalf uur de baan bezet  te houden. We zien ook wedstrijdleider Simon (weer perfect geregeld en bij deze voor het leven benoemd) van zijn principe afstappen. We mogen zelf de uitslag noteren. Kortom het was een geslaagd feestje, voor herhaling vatbaar. Ik zou bijna vergeten te vermelden dat er ook prijzen waren en dus prijswinnaars. Ik volsta echter met te melden dat ik het gevoel heb dat wij allen prijswinnaars zijn: gezellig, leuk gespeeld, lekker eten, veel gekletst. Bestuur, hartelijk dank en als de datum voor volgend jaar bekend is hoor ik het graag.

Wout Wessel, bij loting …… aangewezen om dit te schrijven.

 

Uitslag BBQ toernooi

1 – Wil Steenbergen               : 3W  +34

2 – Julie Duijker                     : 3W  +28

3 – Berend Timmermans         : 3W  +23

4 – Gooske Verbeeten             : 3W  +17

5 – Ben de Graaff                   : 3W  +17

nb63-4

 

 

OPNIEUW: PARKEREN

Even een berichtje van de onderhoudsgroep en een herhaald verzoek.

Wij hebben als club een prachtige locatie en onderkomen en wij willen dat graag zo houden. Daarom komen we wekelijks bij elkaar om onderhoud te plegen en er voor te zorgen dat alles er netjes uitziet, zodat een ieder optimaal gebruik kan maken van de speelvelden en de binnenbanen.

Vooral het tweede speelveld ( achter de boom) is voor ons een punt van zorg omdat hier vaak de auto’s worden geparkeerd. Daardoor ontstaat schade aan het speelveld en dat is jammer maar ook onnodig, want herstel is een dure aangelegenheid.

Daarom het verzoek aan iedereen die met de auto komt: Parkeer de auto op de daarvoor bestemde plaats. De velden blijven dan in goede conditie en daar hebben we allemaal plezier van.

Alvast bedankt voor de medewerking.

Namens het bestuur, de onderhoudsgroep.

 

nb-63-5

 

Komende activiteiten

Zondag 9 oktober     Rondje Abcoude             12.30 koffie ;                 voor leden

     start 14.00 uur           drankje en hapje

  

Zaterdag 10 december         Kersttoernooi                  start 14.00 uur               2 partijen

 

 

Ledennieuws.

Wellicht mede door het flyeren heeft onze Jeu de Boulesclub een aantal bezoeker ontvangen die na even kijken gingen meespelen en enthousiast werden. Dat heeft als resultaat gehad dat er aanvragen bij het bestuur zijn binnen gekomen om lid te mogen worden. Die worden met blijdschap gehonoreerd. Dan zou je denken dat het ledenaantal dus groeit. Nu is dat op dit moment ook wel zo maar als we even verder kijken moeten we constateren dat er ook soms een overlijdensbericht betreffende een lid wordt ontvangen en dat andere leden door lichamelijke beperkingen niet meer komen spelen. Als secretaris zie ik als het ware een zekere doorstroom in het ledenbestand. Het bestuur zet zich in om de club in de publiciteit te krijgen en bekendheid te geven. Graag willen we dat het aantal jongere leden toeneemt en dat dat dan ook leidt tot deelname aan wedstrijdactiviteiten buiten het interne clubgebeuren.

 

Leden die bedankten als lid

Het echtpaar Marie-Therese en Coen Hollman bedankten als lid. Al snel daarna kregen we het bericht dat Coen is overleden. Het echtpaar speelde op  woensdagavond met een kleine groep van bevriende leden. Inmiddels is deze groepsactiviteit beëindigd zodat de woensdagavond desgewenst voor alle leden beschikbaar kan worden als dat gewenst wordt.

Riet Veldman bedankte per 1 juli en daardoor konden we haar zien deelnemen aan de wedstrijden op vrijdagavond in de feestweek.

 

Als nieuwe leden zijn ingeschreven:

Lucie en Jan Hidding, Ton Goossen, Hennie Hak,  Carla Donkervoort, Matty van Schaik-Root

WIE MOET JE HEBBEN VOOR WAT?

Heel vaak worden vragen gesteld aan leden die van het gevraagde niets afweten. Het gevolg: die moet dat weer doorgeven aan de degene die er misschien over gaat, maar die er net even niet is…. Het is ook zeker geen oplossing om je vraag aan meerdere clubleden te stellen. Die gaan dan (soms) aan de gang en dan blijkt dat ook anderen daarmee bezig zijn. Gevolg irritatie.

Je begrijpt het: het is echt het beste om vragen direct aan degene te stellen die daar op onze club over gaat en dan ook alleen aan hem of haar.  Die kan er dan ook iets aan doen (of niet).

Daarom onderstaande lijst.

Alle vragen over het terrein en het gebouw                    Hans Roozendaal                     284181

Alle vragen over (club) toernooien                                 Simon van Straaten           036-5467785

Alle vragen over secretariaat                                         Theo Kapteyn                   0294-291249

Alle financiële zaken en licenties                        Nico Hennipman                       284499

Alle vragen en wensen over de inkoop                           Marjan van Riemsdijk                285368

Alle vragen over baanverhuur en promo’s                     Wout Wessel                             284783

Alle vragen over de feestweek                                      Wout Wessel                                                  Alle tips over lief en leed                                               Dini Wessel                               284783

Alle wensen over het bardienstrooster                            Marijke van Straaten           036-5467785

Alle verzoeken om een nieuwe consumptiekaart             Cor van Wieren                          283268

Alle suggesties voor de tuin en de bloembakken              Henk en Mieke van Sligtenhorst   284268

Complimenten en je aanbod om op de club mee te helpen   “Alle betrokkenen”.

 

 

Vragen over de nieuwsbrief   Hans de Kleuver

Email kleuver62@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

OKTOBER

Zondag Dinsdag Donderdag
  2: Ben de Graaff   4: Gerard Peelen   6: Piet Vedder
  9: Dicky Oudshoorn 11: Piet Dierx 13: Gerard Beers
16: Cecilia Arias 18: Tiny Kapteyn 20: Carry Hardon
23: Jeanette Voorneveld 25: Hans Roozendaal 27: Wim Versteeg
30: Simon van Straaten

 

NOVEMBER

Zondag Dinsdag Donderdag
  1: Marjan van Riemsdijk   3: Marrie Vedder
  6: Nico Hennipman   8: Cor van Wieren 10: Trees Versteeg
13: Simon van Straaten 15: Simon van Straaten 17: Gerard Beers
20: Truus Meijer 22: Luc van Walbeek 24: Carry Hardon
27: Jeanette Voorneveld 29: Berend Timmermans

 

DECEMBER

Zondag Dinsdag Donderdag
  1: Piet Vedder
  4: Marijke van Straaten   6: Marjan van Riemsdijk   8: Nico Hennipman
11: Ben de Graaff 13: Lia Pepping 15: Wim Versteeg
18: Cecilia Arias 20: Hans Roozendaal 22: Gerard Beers
25: KERST 27: Piet Dierx 29: Carry Hardon

 

 

Kun Je niet op de datum zoals vermeld in het rooster, ruil dan even s.v.p.!!!
Ben je langer dan 2 maanden afwezig, geeft het dan even door aan Marijke.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


IMPRESSIE VAN DE FEESTWEEK – VRIJDAGAVONDTOERNOOI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Een reactie plaatsen